Celopolepy aut Ostrava

pneumatiky, alu kola

Společnost Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro celopolepy aut pobočku Ostrava

 

Celopolepy aut Ostrava

Uvažujete o změně barvy Vašeho vozu? Celopolepy aut Ostrava nabízí nekonečné možnosti v oblasti vzhledu barvy, struktury i potisku aut. Nabízíme Vám profesionální montáž velice kvalitní fólie 3M. Autofolie 3M je profesionální materiál pro montáž fólie na celou karoserii vozu. Celopolepy aut Ostrava s garancí kvality a rychle odvedené práce.

 

Tónování autoskel Ostrava

Tónování autoskel Ostrava

Používané fólie podléhají všem potřebným homologacím, což je ze strany firmy zaručeno atestem, který si při montáži umístí na sklo vozidla pod aplikovanou fólii a osvědčením, které zákazníkům zaručí, že montáž autofolie byla provedena odborně zaškolenou firmou, tudíž nebudete mít problém s policií nebo na kontrole STK. Pobočka Ostrava provede odbornou instalaci se zárukou 5 let na použitou folii. K montáži fólie na auto u profesionálů (12 let praxe) na pobočce Ostrava používáme pouze vysoce kvalitní homologované autofolie Global Window Films z USA.

 

Dárkový poukaz na tónování autoskel se slevou

Dárkový poukaz od Autofolie Ostrava Vám skvěle poslouží jako praktický dárek. Dárkový poukaz může obdarovaný uplatnit v Ostravě u firmy X-Studio, kde bude profesionální tónování autoskel provedeno. Stejně jako to udělalo již velké množství spokojených zákazníků, tak můžete i Vy věnovat dárkový poukaz na tónování autoskel od Autofolie Ostrava a udělat tak radost, s jistotou, že jste daroval originální a kvalitní službu.

 

Platební systémy - jak zaplatit za dárkový poukaz na tónování autoskel

Online platba kartou, přes el. bankovnictví, bankovním převodem nebo na dobírku. Pro více info klikni na obrázek se slevou.

Tónování autoskel Ostrava

Dárkový poukaz na profesionální tónování autoskel Ostrava, může obdarovaný uplatnit do 31.12.2014. Dárkový poukaz je tak skvělým, originálním a zároveň cenově dostupným dárkem.

 

 

Kontakt na celopolepy aut Ostrava

Adresa: Pod Lesem 1921
73541 Petřvald
Telefon: +420 777 051 664
WWW: http://www.x-studio.cz
Poptat: Zobrazit poptávkový formulářPoložky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.