Celopolepy aut

Celopolepy aut, pro které se používá speciální 3D Wrap fólie, se k nám postupně dostali z Ameriky, podobně jako například fólie určené k tónování autoskel. Celopolepy aut si v Americe díky celé řadě výhod získali velkou oblibu a postupně se také rozšířili i do dalších států včetně ČR, kde je provádí celá řada specializovaných firem.

Celopolepy aut pomocí speciální 3D Wrap folie umožňují celkovou nebo částečnou změnu vzhledu jakéhokoliv vozu, zakrýt škrábance na voze, chránit lak před poškozením a oproti celolaku, částečnému či dvojitému lakování je celopolep nejen rychlejší, ale především levnější.

Celopolepy aut přináší celou řadu výhod

Celopolepy aut si u nás stejně jako v dalších zemích získali popularitu především kvůli celé řadě výhod, mezi které patří především nízká cena a rychlost provedení montáže.

Mezi přední výhody, které nám celopolepy aut mohou nabídnout, pak patří pohodlná a rychlá změna celkového vzhledu jakéhokoliv vozu k nepoznání, ochrana laku před oděrkami a dalším poškozením, možnost jednoduše sjednotit barvy firemních vozů, či využití celopolepu k reklamním účelům.

Celopolepy aut se mohou také pochlubit velmi dlouhou životností, 100% překrytím původní barvy, snadnou údržbou, která je stejná jako u běžného laku, snadnou demontáží i po několika letech používání, dokonalou ochranou původního laku před poškozením a povětrnostními vlivy a zvýšením celkové hodnoty vozidla za minimální náklady.

Profesionální firmy na jednom místě

Chcete-li využít celopolep aut i pro svůj vůz, nemusíte již díky naší databázi zdlouhavě hledat vhodné firmy. Stačí Vám pouze využít sekce „Výběr firmy“ na těchto stránkách nebo použít interaktivní mapu, kterou naleznete na titulní stránce.

Na těchto stránkách je přehledný seznam předem prověřených firem zabývajících se profesionálními celopolepy aut, které si od těchto firem můžete nechat rychle a levně realizovat s jistotou velmi kvalitně odvedené práce, záruky na práci a použitý materiál. Navíc máte jistotu, že pro montáž fólie na auto bude použit pouze materiál k tomu určený.

Doporučené folie pro celopolepy aut - nejvyšší kvalita

Avery Dennison Graphics - Painesville, Ohio - USA
3M - St. Paul, MN 55144-1000

Profesionální celopolepy aut s garancí kvality použitého materiálu

Firmy, které jsou vloženy do naší databáze používají pouze kvalitní fólie na auto, které jsou určeny pro celopolepy aut. Tyto folie na auto mají dlouholetou životnost, bez problémů vydrží žár slunce nebo velké mrazy. Pokud si tedy vyberete firmu pro celopolep aut z naší databáze, naše společnost Autofolie Praha s.r.o. Vám garantuje, že za Vaše peníze dostanete folii nejvyšší kvality.