Pro firmy

Máte zájem přidat Vaší firmu do naší databáze firem a ušetřit tak náklady za reklamu?

Kontaktujte nás na e-mail: info@autofolie-praha.cz nebo na telefon 608 929 919

 

Možnosti propagace

Varianta 1.

Prezentace na portálu www.celopolep-aut.cz je za cenu 500 Kč bez DPH měsíčně.

Navíc garantujeme zobrazení Vaší prezentace na pozicích 1-10 ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz na nejdůležitější klíčové slovo: Autofolie + Vaše město.

V případě, že na Vaší pobočce nabízíte i tónování autoskel, získáte prezentaci na portálu www.tonovani-autoskel.eu zdarma, kde také garantujeme zobrazení Vaší prezentace na pozicích 1-10 ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz na nejdůležitější klíčové slovo: Tónování autoskel + Vaše město.

Co ještě získáte? Pro Vaší prezentaci necháme vytvořit profesionální reklamní texty. Dále si můžete do prezentace neomezeně přidávat fotografie Vašich celopolepů či tónování autoskel, aktuální volné termíny a hlavně si do prezentace můžete vložit kompletní kontakt na Vaši pobočku včetně Vašich www stránek atd ..

Portál www.celopolep-aut.cz obsadí během následujících dnů přední pozice ve vyhledávačích na nejdůležitější klíčová slova: autofolie, folie na auto, celopolepy aut.

 

Pobočky vložené do databáze firem www.celopolep-aut.cz nebo www.tonovani-autoskel.eu budou prezentovány i na dalších www stránkách:

1.      Textová reklama na sociální síti Facebook

2.      Textová reklama ve vyhledávači Seznam.cz

3.      Textová reklama ve vyhledávači Google.cz

4.      www.autofolie-praha.cz

5.      www.autofolie-kladno.cz

6.      www.karbonova-folie.eu

7.      www.katalog-firem.info

Jedinečný auto moto katalog firem. Aktuální testovací verze je http://beta.katalog-firem.info/ ostrá verze včetně poboček bude spuštěna od 14.04.2013

8.      https://www.facebook.com/praha.autofolie

9.      https://www.facebook.com/tonovani.autoskel 

10.    www.pujcovna-privesnych-voziku.cz

11.    www.slevy-auto-moto.cz

Možnost prodeje dárkových poukazů na Vaše služby. Již žádné slevy na poukazy, vše v plné ceně.

 

Návštěvnost těchto našich portálů je aktuálně v průměru 30tis. unikátních návštěvníků z celé ČR, kteří mají zájem o AUTO MOTO obor.

Během měsíce dubna 2013 spustíme další portály, poté počítáme s měsíční návštěvností 70tis. unikátních návštěvníků z celé ČR, kteří mají zájem o AUTO MOTO obor.